درباره ما

مرکز آرایش و زیبایی لوکس تبریز در سال 1395 فعالیت خدمات حضوری خود را در قالب ارایه خدمات آرایشی و زیبایی با یک تیم مجرب و حرفه ای آغاز کرد. با گذشت زمان نیاز به دسترسی راحت و سریع به لوزم آرایشی معتبر و اصل در میان مشتریان به شدت از طرف مدیریت این مرکز حس می شد. از آنجایی که اصلی ترین هدف این مرکز ارایه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتریان بود در راستای تحقق این مهم، فروشگاه اینترنتی لوکس تبریز را به منظور ارایه خدمات غیر حضوری به سراسر ایران در دو بخش محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی آغاز نمود.

فروشگاه لوکس تبریز محصولات برندهای معتبر دنیا از جمله :پرتی وولگار، استودیو میکاپ، بیلینک، مک، لدورا و هدی بیوتی را به مشتریان عرضه می کند که مجموعه این برندها شامل محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو  می باشند.

محصولات 100% اصل و معتبر از نمایندگان انحصاری برند ها در کشور و داشتن شماره پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو تفاوت شاخص محصولات این فروشگاه با سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد.

هم چنین غالب محصولات این فروشگاه در مرکز آرایشی این مجموعه برای ارایه خدمات آرایشی و زیبایی استفاده می شوند که رضایت حداکثری کارشناسان و کارمندان این مرکز را به دنبال داشته است.بنابراین آنچه فروشگاه لوکس تبریز برای شما گرد آورده است مجوعه ای از کیفیت، اصالت، تجربه، قیمت مناسب و خدمات سریع و رضایت بخش می باشد.