موثرترین روش سم زدایی بدن چیست و چه فوایدی دارد؟

ریشه سم زدایی در طب هند به ۵۰۰۰ سال قبل برمی گردد. که از نمک دریایی برای استخراج ناخالصی های بدن استفاده می کردند. رومی ها نیز از روش یونیزاسیون و اسمزی ( انتشار مواد از غلظتهای پایین تر «بدن» به غلظتهای بالاتر «نمک» باعث دفع ناخالصی ها می شود. بطور کلی هدف پاکسازی بدن می باشد.)

امروزه عواملی که باعث ایجاد اختلال در بدن می شوند. عبارت اند از: مواد مضر کارخانجات، سموم و گازهای مضر ماشین آلات، کاهش مصرف غذاهای تازه و سالم، آب و هوای آلوده، استنشاق گازهای مضرناخواسته در محیطهای آلوده، مواد نگهدارنده در کنسروها، نور ناکافی، تشعشعات مختلف، ذرات فلزات سنگین در آب و هوا و غذا، جنبه منفی داروهای شیمیایی، بروز انواع بیماری ها مثل: بیماری های هورمونی، قند خون، فشارخون، دیابت و … ، خستگی مفرط، اختلال درخواب، اختلال در حافظه، بیماریهای عضلانی و عصبی، و …

این عوامل یونهای مضری در بدن ایجاد و ماندگاری طولانی مدت آنها باعث بیماریهای مزمن می شود.

بهترین راه، رهایی از این یونها پاکسازی و سم زدایی بدن است. در واقع ورزش ناکافی، عدم تحرک، فست فودها، آلودگی هوا، باعث تجمع سموم در بدن ما و بخطر انداختن سلامتیمان می شود.

امروزه به کمک فن آوری های الکترونیکی، با بهره گیری از تکنولوزی فیزیولوزی، فیزیک، الکتروشیمی، از طریق سم زدایی سلولهای هدفمند باعث خروج سموم از بدن و پاکسازی و ترمیم سلولها می شود.

پا۲عکس

چرا نیاز به سم زدایی داریم؟

زندگی ماشینی، عدم تحرک، آلودگی زیست محیطی، خوردن مواد ناسالم، کمبود تحرک، استرس و اظطراب، و … موجب ایجاد اختلال در فعالیت کبد، کلیه ها، طحال، ریه ها و دستگاه گوارشی و هورمونها می شود.

بگفته سازمان بهداشت جهانی: دلیل بروز ۶۰ تا ۷۰ درصد بیماریهای حاد و مزمن، در بدن، مسمومیت در اثر فلزات سنگین است.

 

حذف سم از بدن چه فوایدی دارد:

۱-افزایش مقاومت بدن در برابر بیماریها از طریق افزایش انرژی سلولی، بهبود سوخت و ساز بدن و گردش خون

۲-افزایش ایمنی و توانایی و تقویت عملکرد بدن

۳-حفظ تعادل بدن

۴-پاکسازی خون

۵-تنظیم غدد درون ریز

۶-تنظیم قند خون

۷-تنظیم و کنترل چربی خون

۸-حفظ زیبایی پوست وصورت و شفافیت و نرمی آن

۹-تخلیه سموم عصبهای سیناپسی و ماهیچه و مفصل و جلوگیری از آسیب مستقیم به سلولهای عصبی

۱۰-بهبود سر درد

۱۱-غیر فعال کردن باکتریها، قارچها، ویروسها

۱۲-کاهش مدت زمان درمان بیماریها

۱۳-کاهش التهاب و احتباس مایعات

۱۴-بهبود بی خوابی

۱۵-حذف مواد زائد بدن از قبیل بوتیریک، کربنیک، اوریک، اسید لاکتیک

۱۶-تسکین دردهای بیماریهایی مثل نقرص، مفاصل متورم و، ورم پا

۱۷-از بین بردن چربی کبد

۱۸-موثر در کاهش وزن

۱۹-تسکین آلرژی مفصلی

۲۰-رفع خستگی مزمن، کمک به بهبود افسردگی، کاهش اضطراب

۲۱-کمک به بهبود دردهای عضلانی و استخوانی

۲۲-بهبود عملکرد غدد لنفاوی و تقویت متابولیسم بدن

۲۳-تخلیه اسیدهای مضر بدن و افزایش انرژی

۲۴-باعث بر طرف شدن یبوست می شود

۲۵-بر طرف کننده درد های ناحیه کمر و مثانه

۲۶-بهبود دردهای ناحیه زانو

۲۷-تنظیم کننده سوخت و ساز بدن

۲۸-رفع بی اشتهایی

سموم از چه راههایی وارد بدن انسان می شود؟

۱-آلودگی های آب مصرفی

۲-آلودگی های مربوط به دود ماشین ها و سرب در هوای شهرهای شلوغ، سیگار، قلیان

۳-مصرف غذاهای ناسالم مثل سوسیس، کالباس، فست فود

۴-مصرف کنسروها و غذاهایی که مواد نگه دارنده و رنگ و اسانس دارند، مواد نگه دارنده در انواع نوشابه ها و آبمیوهها، انواع طعم دهنده های موجود در تنقلات مثل شکلاتها

۵-سموم مربوط به ظروف تفلون، چدن، آلومینیوم جهت استفاده روزانه در منزل

۶-سموم مربوط به ظروف یکبار مصرف

۷-استفاده از انواع لوازم آرایش دارای سرب و پاربن

۸-استفاده از رنگ مو

۹-گاز های موجود در عطر ها، تافتها و اسپری های آرایشی

۱۰-سموم موجود در مواد شوینده

۱۱-سموم موجود در حشره کشها

۱۲-باقیمانده سموم کشاورزی روی میوه و سبزیجات و مواد خوراکی دیگر

دستگاه بادی دتوکس (سم زدایی) در حال حاضر جدیدترین تکنولوژی جهت سم زدایی بدن با استفاده از روش نوین الکترولیز و تبادل یونی می باشد. این دستگاه مانند یک پالایشگاه با استفاده از مکانیزمهای خاص سموم را از طریق منافذ پوست از بدن خارج می کند. و حس سلامت و شادابی را به بدن شما به ارمغان می آورد.

این دستگاه بادی دتوکس موثر ترین راه برای یاری رساندن به ارگانهای بدن که وظیفه پاکسازی را بر عهده دارد. مانند: (کلیه ها، کبد، طحال، پوست، سیستم لنفاوی، ریه و دستگاه گوارشی) می باشد.

همچنین این دستگاه انواع زباله ها و پس مانده های سلولی مثل: اوره، اسید اوریک، اسید لاکتیک وفلزات سنگین مثل: سرب، جیوه، چربی های اکسید نشده را پاکسازی می کند. اکنون سیستم بادی دتوکس در مراکز طبی- درمانی اروپا مورد استفاده قرار می گیرد.

سم زدایی برای تمامی افراد ماهی حداقل یک بار توصیه می شود.

 

۱)ایجاد سلامتی در بدن

۲)تولید بیماری در بدن

یکی از بهترین روشهای افزایش سلامتی افزایش سم زدایی است. اکثر روشهای سم زدایی فقط عضو خاصی از بدن را می توانند سم زدایی کنند. اما این دستگاه عمل سم زدایی را از کل بدن انجام می دهد.

 

خنثی کردن اثرات مخرب رادیکالهای آزاد:

در کل سمومی که در بدن ذخیره می شوند. رادیکالهای آزاد هستند. رادیکالهای آزاد، مولکولهایی هستند که یک الکترون جفت نشده دارند و بسیار ناپایدار هستند. و به سرعت با دیگر ترکیبات واکنش نشان می دهند. و برای جذب الکترون مورد نیاز و بدست آوردن ثبات، تلاش می کنند. بطور معمول رادیکالهای آزاد به نزدیکترین مولکول پایدار حمله می کنند و الکترون آنها را جذب می کنند. هنگامی که مولکول مورد حمله قرار گرفته، الکترون خود را از دست می دهد، و خود به رادیکال آزاد تبدیل می شود. موجب آغاز یک واکنش زنجیره ای است. هنگامی که این روند آغاز شود موجب ایجاد اختلال در سلولهای زنده می شود. بطور معمول بدن می تواند رادیکالهای آزاد را کنترل کند.اما اگر تعداد رادیکالهای آزاد بیش از حد شود. سموم به بدن آسیب می رساند.

 

پتاسیم مواد غذایی را داخل سلول می برد و سدیم مواد زائد و سمی را از سلول خارج می کند. این دستگاه از طریق تحریک غشا سلولی و با کمک سدیم و پتاسیم موجود در آب و نمک اضافه شده به آب، انرژی سلولی را افزایش می دهد و متابولیسم سلولها بیشتر می شود. در نتیجه بدن را وادار به سم زدایی می کند. و اگر این امر بطور منظم انجام شود، فشار بار بر روی کلیه ها و کبد کاهش می یابد.

پس بهتر است از نمکها و آبهای پتاسیم دار استفاده شود. بدن انسان از سلولهای انفرادی تشکیل شده و هر یک دارای غشا سلولی و هسته و سیتوپلاسم تشکیل شده اند. مواد از طریق غشا سلولی به داخل و خارج آن منتقل می شوند. هنگامی که غشا سلول به ۷۰ تا ۹۰ میکرو ولت می رسد. سلول بخوبی می تواند مواد را مبادله کرده و مواد سمی را از درون خود دفع کند. بنابرین اگر غشا آسیب ببیند، مبادلات مواد بخوبی انجام نمی شود. و نفوذ پذیری غشا کاهش می یابد و سموم به راحتی درون سلول جمع می شود. تجمع سموم در بدن باعث افت مقاومت در برابر بیماریها و ابتلا به بیماریها را افزایش می دهد. دستگاه بادی دتوکس از طریق رسانایی بدن، می تواند میدان الکتریکی منفی را در بدن ایجاد کند و تماس پا ها با   یون (او هاش)منفی آب و زمینه الکتریکی بوجود آمده درون بدن، باعث تحریک غشا سلولی می شود و بطور بالقوه موجب تحریک بدن و افزایش سم زدایی و افزایش عملکرد غشا سلولی می شود.

تولید یون منفی و قلیایی کردن بدن

مولکول آب از دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن تشکیل شده است. هنگامی که یک اتم هیدروژن از دست می دهد(او هاش) باقی مانده یک شارژ منفی دریافت می کند. همانگونه که کنار ساحل قدم می زنید. بدن شما میلیونها از این یونهای شارژ منفی را دریافت و جذب می کند. که خون و بافت شما را قلیایی می کند. از انجا که رژیم غذایی اکثر ما نامناسب است و استرس بالا داریم. بدن، بسیاری از مواد زائد مثل اسیدهای لاکتیک، اوریک، دی اکسید کربن و بوتیریک را جذب می کند. بنظر دکتر تئودور نویسنده کتاب ( یا بمیر و یا قلیلیی شو) معتقد است که این اسید ها و مواد زائد به مفاصل، بافتها ،عضلات، و دیگر اندامهای بدن حمله می کنند و موجب اختلالات کوچک و بزرگ در بدن می شوند. و تنها وسیله ای که بتواند معادل چند ساعت قدم زدن کنار ساحل بدنتان را قلیلایی کند، با این تفاوت که پاهای شما مستقیما با یونهای منفی تولید شده درظرف آب در تماس است. و در کمتر از چند ثانیه پس از روشن کردن دستگاه بادی دتوکس، میلیونها عدد از این یونها وارد بدن شما شده و خنثی سازی ضایعات اسیدی را آغاز می کند.

افراد در طول انجام سم زدایی چه احساسی دارند؟

اکثر افراد هیچ حسی ندارند ولی برخی از افراد حساس امکان احساس سوزن سوزن شدنی درپاهایشان داشته باشند که بعد از اتمام ۳۰ دقیقه یک حس بسیار خوبی به انسان می دهد. در بعضی ها احتمال احساس سر گیجه خفیف ممکن است وجود داشته باشد که بعد از اتمام سم زدایی یک قاشق چای خوری می تونید عسل میل کنید. در بعضی افراد احتمال تپش قلب خفیف به علت بالا رفتن فعالیتهای سلولها ایجاد شود. این موارد کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد.زیرا اکثر افراد آن منطقه دارای منطقه جغرافیایی مشابه بوده و هوای مشابه تنفس می کنند و سموم مشابهی وارد بدن آنها می شود.

چه کسانی مجاز به استفاده از دستگاه  سم زدایی نیستند

۱-زنان باردار یا مشکوک به باردار

۲-افرادی که درون بدن آنها پلاتین وجود داشته باشد

۳-استند یا باتری قلب داشته باشند.

استفاده از این سیستم اکثرا در کلینیکها و مراکز طب سنتی، باشگاههای ورزشی، سالنها و …افزایش یافته، وبا افزایش دانش، مورد توجه همگان برای داشتن بدنی سالم می باشد.

برای داشتن جسمی سالم و پر انرژی و لذت از زندگی عاری از بیماری،امید دارم در تک تک خانواده ها این سیستم موجود بوده و به راحتی در محیط گرم خانه استفاده کرده و از زندگی لذت ببرید.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد دستگاه سم زدایی و یا نحوه خرید با شماره ۰۹۱۴۳۱۰۰۱۴۱ تماس حاصل کرده یا و یا از طریق واتساپ پیام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید