دستگاه هایفو اولترابلک
دستگاه هایفو چهار بعدی بلک اولترا یکی از بهترین دستگاه های آرایشی و مراقبتی با آخرین تکنولوژی می باشد. زیرا با خرید آن می توانید از مزایای امواج مافوق صوت چند مسیره در نواحی مختلف بدن بهره مند شوید.
دستگاه هایفو اولترابلک چیست؟
این دستگاه ها قابلیت عیب یابی و جوانسازی صورت، بدن و واژن را دارند. جدا از اهداف تشخیصی و درمانی، دستگاه HIFU 4D همچنین یک سیستم جوانسازی قابل اعتماد و پیشرفته است. کار با این دستگاه کاملا غیر تهاجمی است و مرحله درمان را بدون خونریزی، مداخله جراحی، اسکار و ضربه انجام می دهد. از پرکاربردترین کاربردهای آن می توان به لیفت صورت، رفع پف، چین و چروک، سفت کردن پوست و … اشاره کرد.
همچنین می توان از آن برای درمان مشکلات زنانه در ناحیه واژن مانند ترمیم بافت و خشکی استفاده کرد. نتایج مثبت درمان هایفو 4 بعدی در مقایسه با سایر فناوری های تک خطی ماندگارتر است.
مکانیزم کلی دستگاه هایفو اولترابلک
همانطور که قبلا ذکر شد، دستگاه چهار بعدی هایفو الترابلک گزینه عالی برای جوانسازی، شکل دادن به بدن و مقابله با مشکلات پوندوم (سیستم تناسلی زنان) است. آنچه این دستگاه را از سایر گزینه های مشابه متمایز می کند، استفاده از به روزترین انرژی اولتراسونیک است. به طوری که قابلیت نفوذ عمیق به لایه SMAS پوست را دارد. در نتیجه باعث انقباض فوری کلاژن و تحریک شبکه فیبر کلاژن می شود. در نهایت خاصیت ارتجاعی پوست افزایش یافته و جوان و شاداب می شود.
مکانیسم به کار رفته در این دستگاه ایمن ترین و موثرترین روش برای درمان و جوانسازی پوست صورت و بدن است. همچنین فرصتی برای درمان مشکلات ناحیه واژن بدون نیاز به بیهوشی و جراحی های بزرگ فراهم می کند. در نتیجه، بیمار می تواند بلافاصله پس از جلسه درمان HIFU 4D فعالیت های عادی روزانه را انجام دهد.
اجزای دستگاه هایفو اولترابلک
علاوه بر فناوری پیشرفته قطعات به کار رفته در طراحی و ساخت این دستگاه نیز آن را به یکی از بهترین های موجود در بازار تبدیل کرده است. بنابراین، قادر به درمان 10000 خط با استفاده از انرژی متمرکز اولتراسونیک با انرژی بالا است. عمق نفوذ انرژی این دستگاه در لایه SMAS Fascia در لایه عمیق پوستی می باشد. بنابراین سلول ها را برای ایجاد کلاژن جدید تحریک می کند این منجر به تشکیل یک شبکه فیبر کلاژن جدید برای افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود. ابزار اصلی درمان در این دستگاه پروب های با سه عمق نفوذ مختلف (1.5، 3 و 4.5 میلی متر) است، بنابراین انرژی تولید شده روی اپیدرم، فاسیا و لایه گردن و لایه کلاژن متمرکز می شود.
عمق نفوذ 4.5 میلی متر لایه فاسیای زیر جلدی را هدف قرار می دهد که باعث واکنش انعقاد پروتئین می شود. بنابراین تنش در اطراف نقطه لخته شدن به عنوان مرکز ایجاد می شود و کشش در لایه فاسیا ایجاد می شود. سپس لایه ماهیچه ای رشد کرده و سفت و جوان می شود. پروب با عمق نفوذ 3 میلی متر لایه کلاژن زیر جلدی را هدف قرار می دهد تا پوست را برای تولید کلاژن تحریک کند. بنابراین پوست به تدریج سفت شده و خاصیت ارتجاعی آن افزایش می یابد. علاوه بر این، چین و چروک های صورت ناشی از افتادگی درمان شده و ظاهری تازه ایجاد می شود.
این دستگاه علاوه بر موارد فوق دارای پروب مخصوص ناحیه واژن با عمق نفوذ 3 و 4.5 میلی متر می باشد. در نتیجه انرژی HIFU به لایه های کلاژن واژن و فاسیا نفوذ می کند و باعث ایجاد حرارت 70-60 درجه سانتیگراد می شود. با افزایش گرما در ناحیه درمان، بیمار شاهد بازسازی رشته های کلاژن مخاط عمیق واژن و انقباض فاسیا، تولید بافت جدید، درمان خشکی واژن و تنظیم ترشحات واژن خواهد بود. در نتیجه همه این موارد مشکلاتی مانند گشاد شدن واژن، بی اختیاری ادرار و همچنین کیفیت آمیزش بهبود می یابد.
از آنجایی که انرژی HIFU ساطع شده از این دستگاه به سمت لایه اپیدرم می رود، جای نگرانی در مورد آسیب به لایه مخاطی و عفونت ناشی از آسیب آن وجود ندارد. یک پروب مخصوص برای ناحیه واژن توسط اپراتور به داخل واژن هدایت می شود. این پروب قابلیت درمان خطی (بین 54 تا 216 خط، 1350 تا 5400 امتیاز) را در لایه SMAS واژن دارد.
مزایای دستگاه هایفو اولترابلک
این دستگاه علاوه بر فناوری پیشرفته و اجزای کاربردی 4 بعدی هایفو، مزایای قابل توجهی برای کاربران دارد. برخی از مهمترین این مزایا عبارتند از:
قابلیت تنظیم دستگاه برای حالت عملکرد سریع و آهسته
HIFU 4D به هر شات اجازه می دهد تا 12 خط را در ناحیه درمان هدف قرار دهد. حداکثر عرض خط درمان 11 میلی متر است که با توجه به اندازه منطقه درمان قابل تنظیم است. بنابراین زمان درمان کوتاه است و پوست به طور یکنواخت درمان می شود.
این دستگاه با توجه به شرایط، ناحیه درمان و شدت مشکل پوستی امکان استفاده از عمق های مختلف نفوذ را می دهد. بنابراین، زمانی که گزینه مناسب را انتخاب کنید، جلسه درمانی کاملاً ایمن، بدون درد و بدون عوارض خواهد بود.
دستگاه چهار بعدی هایفو اولترا بلک علاوه بر اثر حرارتی بر روی لایه کلاژن باعث تحریک حرارتی لایه چربی و فاسیا (SMAS) نیز می شود. در نتیجه شاهد نتایج درمانی ایده آل تری نسبت به سایر نمونه های مشابه در بازار خواهیم بود.
کار با این ابزار بسیار ساده و راحت است. علاوه بر این، هزینه های درمان به دلیل مواد مصرفی کمتر بسیار کاهش می یابد.
بیماران بلافاصله پس از درمان می توانند نتایج مثبت بهبود پوست را مشاهده کنند. این نتایج 18 تا 24 ماه دوام دارند و با تکرار درمان سالی یک بار قابل حفظ هستند.
بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان به فعالیت های روزانه خود ادامه دهند.
به لطف فناوری چرخش 360 درجه سری دستگاه ها، تمام نقاط ناحیه درمان به طور یکنواخت تحت تأثیر امواج HIFU قرار می گیرند.
انرژی ساطع شده از دستگاه در طول درمان قابل کنترل است. بنابراین کاربر می تواند بسته به شرایط بیمار تا عمق مورد نیاز به پوست نفوذ کند. این مشکل همچنین منجر به درمان ایمن و موثر می شود. درمان با دستگاه چهار بعدی اولترا هایفو کاملا غیر تهاجمی است و بر خلاف روش های تهاجمی درمان ناحیه واژن، بیمار می تواند پس از یک هفته رابطه جنسی را از سر بگیرد. همچنین آزمایشات نشان داده است که بیماران تحت درمان با این دستگاه هیچ مشکلی در زایمان طبیعی ندارند.
ویژگی های عملکردی پروب های درمانی دستگاه هایفو اولترا بلک
همانطور که گفته شد، دستگاه 4D Ultra HIFU از دو هندپیس مختلف تشکیل شده است. یکی از این ابزارهای دستی برای درمان صورت و بدن مناسب است و دیگری برای درمان مشکلات واژن طراحی شده است. نکته مهم دیگر عمق نفوذ پروب هایفو 4D است که عمق 1.5، 3 و 4.5 میلی متری را هدف قرار می دهد. در ادامه به معرفی هر یک از این خطوط می پردازیم:
کارتریج با عمق نفوذ 1.5 میلی متر (صورت و بدن)
در این سری انرژی مستقیماً به لایه درم برخورد می کند. بنابراین، بافت فیبری به شدت بر روی پوست تأثیر می گذارد و پوست صاف و ظریف می شود.
کارتریج با عمق نفوذ 3 میلی متر (صورت و بدن)
عمق نفوذ 3 میلی متر بر بافت زیر جلدی تأثیر می گذارد. در نتیجه فعالیت سلول ها برای تولید کلاژن را تسریع می کند. با افزایش میزان کلاژن، پوست حالت ارتجاعی و محکمی پیدا می کند.
کارتریج عمق نفوذ 4.5 میلی متری (صورت و بدن)
هنگام استفاده از این سری، انرژی مستقیماً به لایه فاسیا می رود. در نتیجه دمای لایه فاسیا افزایش می یابد و شاهد درمان افتادگی و شلی پوست خواهیم بود. این عمق نفوذ معمولا برای رفع چین و چروک و لیفت پوست صورت استفاده می شود.
کارتریج با عمق نفوذ 3 میلی متر (واژن)
با این سری انرژی HIFU مستقیماً به بافت زیر جلدی در ناحیه واژن می رسد. در نتیجه باعث افزایش و تسریع فعالیت سلولی، بازیابی کلاژن، افزایش خاصیت ارتجاعی غشای مخاطی و سفت شدن عضلات واژن می شود.
کارتریج با عمق نفوذ 4.5 میلی متر (واژن)
در این سری نیرو مستقیماً به لایه فاسیای ناحیه جراحی نفوذ می کند. در نتیجه گرما در این قسمت ایجاد می شود و در نهایت باعث سفت شدن ماهیچه ها می شود. با تقویت لایه عضلانی انعطاف پذیری آن افزایش یافته و در نهایت مشکلات ناشی از ضعف عضلانی در ناحیه آلت تناسلی برطرف می شود.
علاوه بر موارد فوق، دستگاه HIFU 4D مجهز به لوله ای برای ناحیه واژن می باشد. این قسمت عمدتاً به منظور تشخیص بیماری ها و مشکلات این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی این امکانات و عملکردها، 4D ultra hifo را به یکی از بهترین های موجود در بازار در این زمینه تبدیل کرده است.
قیمت دستگاه چهار بعدی اولترا بلک
برای اطلاع از قیمت این محصول می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
موارد منع استفاده از هایفو اولترابلک
زنان باردار و شیرده
افراد با سن زیر 35 سال
افرادی که بیماری قلبی دارند
افرادی که فشارخون بالا دارند
افرادی که پروتزهای فلزی و ایمپلنت دارند
افرادی که قندخون بالا دارند
افرادی که ژل، فیلر، و بوتاکس تزریق کردند تا شش ماه نمی توانند از دستگاه استفاده کنند
افرادی که به بیماری خودایمنی مبتلا هستند
افرادی که مبتلا به بیماری خود ایمنی هستند
افرادی که دارای بیماری مقاربتی هستند
افرادی که مشکلات عصبی و استرس دارند
افرادی که بیماری عفونی و زنان دارند
کاربرد دستگاه هایفو اولترا بلک
حذف رینکل های کوچک
استحکام پوست
لیفت صورت
درمان پیری پوست
درمان حجم از دست رفته پوست
تایتنینگ واژینال
لیفت واژینال
مراقبت های بعد از استفاده از دستگاه هایفو اولترا بلک
در معرض نور آفتاب قرار نگیرید، در صورت ضورت ضدآفتاب قوی استفاده کنید
تا 6 هفته از گرفتن حمام افتاب یا سولاریوم خودداری کنید.
تا 3 روز بعد از درمان از کمپرس گرم، حمام با آب گرم، سونا و… ممنوع می باشد.
از نوشیدن الکل و کافئین خودداری کنید.
تا یک هفته تزریق ژل و بوتاکس ممنوع است.
نوشیدن آب فراوان توصیه می شود.
بعد از درمان بادستگاه هایفو اولترا بلک عوارض جانبی مانند درد، احساس کرختی، قرمزی پوست، حساسیت به لمس، التهاب خواهید که تا 72 ساعت رفع خواهد شد.
بلافاصله از کمپرس سرد استفاده نکنید.
مزایای دستگاه هایفو اولترا بلک
گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مدت 10 سال دارد
نصب و آموزش آن رایگان است.
استفاده از آن آسان است.
دوران نقاهت ندارد
نرم افزار بصری ، عملکرد آسان و ایمن
هر شات 11 لاین دارد
هر کارتریج 20000 شات دارد
زمان استفاده از دستگاه 35 تا 40 دقیق کمتر از سایر دستگاه ها می باشد.
احتمال خطا در این دستگاه بسیار کم است.
سخن پایانی
امروز بسیاری از مردم دغدغه جوانسازی صورت، بدن و واژینال را دارند و برای این کار راههای زیادی از جمله جراحی ، ژل ، بوتاکس و … وجود دارد اما بهترین و ایمن تر روش درمان استفاده از هایفو تراپی می باشد. همانطور که در این مقاله گفتیم هایفوتراپی یک روش درمان غیرتهاجمی و بدون دوران نقاهت می باشد. در جلسه اول تغییرات ایجاد شده کاملا مشخص است.
در بازار دستگاه های مختلف هایفو وجود دارد که بهترین و به روزترین آنها دستگاه چهار بعدی هایفو اولترا بلک می باشد. برای کسسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.