درباره ما

درباره ما

مرکز آرایش و زیبایی لوکس تبریز در سال 1395 فعالیت خدمات حضوری خود را در قالب ارایه خدمات آرایشی و زیبایی با یک تیم مجرب و حرفه ای آغاز کرد. با گذشت زمان نیاز به دسترسی راحت و سریع به لوزم آرایشی معتبر و اصل در میان مشتریان به شدت از طرف مدیریت این مرکز حس می شد. از آنجایی که اصلی ترین هدف این مرکز ارایه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتریان بود در راستای تحقق این مهم، فروشگاه اینترنتی لوکس تبریز را به منظور ارایه خدمات غیر حضوری به سراسر ایران در دو بخش محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی آغاز نمود.

فروشگاه لوکس تبریز محصولات برندهای معتبر دنیا از جمله :پرتی وولگار، استودیو میکاپ، بیلینک، مک، لدورا و هدی بیوتی را به مشتریان عرضه می کند که مجموعه این برندها شامل محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبت از پوست و مو  می باشند.

محصولات 100% اصل و معتبر از نمایندگان انحصاری برند ها در کشور و داشتن شماره پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو تفاوت شاخص محصولات این فروشگاه با سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد.

هم چنین غالب محصولات این فروشگاه در مرکز آرایشی این مجموعه برای ارایه خدمات آرایشی و زیبایی استفاده می شوند که رضایت حداکثری کارشناسان و کارمندان این مرکز را به دنبال داشته است.بنابراین آنچه فروشگاه لوکس تبریز برای شما گرد آورده است مجوعه ای از کیفیت، اصالت، تجربه، قیمت مناسب و خدمات سریع و رضایت بخش می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم